Ciąg dalszy nowej epoki prostych i niezawodnych ciągników

Coś więcej niż tylko traktor

Nowy ciągnik MF 6S podąża za ciosem premiery ciągników MF 8S, maszyn prostych i niezawodnych: MF 6S wyróżnia się niesamowitą mocą, zwinnością, jakością wykonania oraz niepowtarzalną stylistyką.

Uwagę przyciąga nowa maska z charakterystyczną linią w kształcie szabli, podkreślająca niewielkie gabaryty ciągnika.

Bardzo żwawy i dynamiczny silnik to wszystkie zalety ciągnika czterocylindrowego z siłą pociągową, pchania i podnoszenia, którą dorównuje porównywalnym ciągnikom sześciocylindrowym.

Stworzyliśmy ciągnik będący istną esencją energii o dużej gęstość mocy, co doskonale odpowiada potrzebom klientów poszukujących maszyny o kompaktowych gabarytach, lecz o nośności i mocy napędowej idealnej najnowszego osprzętu czołowego i tylnego.

Ciągnik z ładowaczem czołowym

Kupując nowy ciągnik MF 6S w wersji Essential, Efficient lub Exclusive możesz zamówić go z w pełni zintegrowanym fabrycznie ładowaczem czołowym, by móc wykorzystać możliwości maszyny do maksimum. Stworzyliśmy ładowacz z myślą o najwyższej zwrotności i prostym dostępie do rewizji technicznych – doskonale uzupełnia więc ciągnik, a co więcej, wręcz łączy się z nim w idealną całość. Pełna kontrola: dostępny na zamówienie wielofunkcyjny joystick elektrohydrauliki umożliwia sterowanie dodatkowymi funkcjami przekładni: wyborem kierunku jazdy naprzód-wstecz i zmianą biegów, co usprawnia pracę ciągnikiem. Funkcja 3rd Live – trzeciej funkcji hydraulicznej osprzętu czołowego – pozwala zwierać i rozwierać chwytak, jednocześnie manewrując zawieszonym z przodu narzędziem. Wąska, pochyła maska i wąski profil rury wydechowej dają niezrównaną widoczność z kabiny. Dostępny na zamówienie dach Visioline jest przeszklony, ułatwiając obserwację unoszonych ładunków – przydaje się to zwłaszcza podczas ładowania bel siana i słomy. Funkcja sprzęgła w hamulcu przestawia przekładnię w położenie neutralne, gdy naciskasz pedały hamulca, co umożliwia obsługę hamulca i sprzęgła jedną stopą oraz sprawia, że praca z ładowaczem jest bezpieczniejsza, łatwiejsza i dużo bardziej komfortowa.

Cechy ciągnika z ładowaczem czołowym:

 • Elastyczne wyposażenie dla bardzo różnych prac
 • Dostępny na zamówienie joystick wielofunkcyjny umożliwia zmianę kierunku jazdy oraz biegów
 • Funkcja hydrauliki 3rd Live ze sterowaniem proporcjonalnym – dodatkowy, przemyślany obieg oleju który pozwala zwierać i rozwierać chwytak, jednocześnie manewrując zawieszonym z przodu narzędziem
 • Najwyższa widoczność z kabiny dzięki przemyślanemu profilowi maski i deski rozdzielczej
 • Fabrycznie montowana rama nośna ładowacza zwiększa możliwości wszechstronnego ciągnika
 • Optymalna zwrotność i łatwy dostęp do rewizji technicznych ciągnika
 • Na zamówienie dach Visioline z konstrukcją FOPS
 • Doskonała zwrotność – wąski promień skrętu, SpeedSteer, dynamiczna praca silnika i hydrauliki
 • Można włączać joystickiem funkcje wytrząsania łyżki ładowacza
 • Nowy system szybkozłączek ogranicza spadek ciśnienia przy dużym przepływie, przyspieszając ruchy ładowacza i zmniejszając zużycie paliwa
 • Na zamówienie funkcja blokady osprzętu poleceniem z joysticka wielofunkcyjnego
 • Menu na wyświetlaczu SIS pozwala korzystać z automatyki prędkości silnika (w standardzie) – zwiększając jego obroty za pomocą joysticka
 • Nowa funkcja automatycznego sterowania ładowaczem MF ułatwia dokładny przeładunek, poprawiając wydajność pracy i jej bezpieczeństwo. Można łatwo korzystać z niej za pomocą ekranu Datatronic 5, by odważać porcje na widłach lub łyżce ładowacza. Funkcja zapisuje wykrytą wagę porcji, przeładowanego materiału lub ilości pracy wykonanej ładowaczem – dane te można przenieść do prostego arkusza kalkulacyjnego. MF E-Loader umożliwia programowanie automatycznych sekwencji ruchu ładowacza podczas przeładunku, np. zatrzymanie ładowacza na określonej wysokości górnej i dolnej, a także ustawianie maksymalnych kątów zasięgu ruchu. Uwzględnia także funkcję wytrząsania łyżki.

Dostępne modele

MODELMOC MAKS* [KM]MOC MAKS Z EPM** [KM]SILNIKPRZEKŁADNIAMAKS. MOMENT OBR.*** [NM]UDŹWIG [KG] 
MF 6S.135135150AGCO Power, 4-cylindrowy, 4,9 lDyna-6, Dyna-VT6509.600
MF 6S.145145160AGCO Power, 4-cylindrowy, 4,9 lDyna-6, Dyna-VT7009.600
MF 6S.155155175AGCO Power, 4-cylindrowy, 4,9 lDyna-6, Dyna-VT7509.600
MF 6S.165165185AGCO Power, 4-cylindrowy, 4,9 lDyna-6, Dyna-VT8009.600
MF 6S.180180200AGCO Power, 4-cylindrowy, 4,9 lDyna-6, Dyna-VT8409.600
*PRZY 1950 OBR./MIN | ** Z WŁĄCZONYM EPM | ***PRZY 1500 OBR./MIN Z WŁĄCZONYM EPM