Najlepsza seria ciągników do pracy w polu

Coś więcej niż tylko traktor

Nowa seria MF 7S wyposażona w najświeższą technologię wyznacza nowy standard niezawodności łatwości obsługi, jednocześnie zapewniając użytkownikowi najwyższą wydajność przy jednoczesnym obniżeniu kosztów operacyjnych.

Zaprojektowane specjalnie do stawienia czoła potrzebom specjalistów od rolnictwa, niezależnie od prowadzonej pracy i działalności, ciągniki z serii MF 7S idealnie nadają się do różnych zastosowań – od klasycznego rolnictwa mieszanego aż po przedsiębiorstwa uprawowe i usługowe.

Szeroki wybór silników, przekładni, specyfikacji kabiny, opcji hydrauliki i WOM sprawia, że serię MF 7S można dostosować swobodnie do indywidualnych potrzeb.

Ciągnik-Ładowarka

Przy zakupie nowego ciągnika MF 7S, niezależnie od tego, czy zamówiono go w pakiecie Essential, Efficient czy Exclusive, może on mieć w pełni zintegrowany i dostępny fabrycznie ładowacz, aby zapewnić najwyższą wydajność. Zaprojektowany z myślą o maksymalnej zwrotności i dostępie do konserwacji, stanowi on integralną część maszyny. Pełna kontrola – Opcjonalny joystick mechaniczny lub wielofunkcyjny E/H posiada dodatkowe funkcje do obsługi przekładni, takie jak bieg do przodu/do tyłu oraz zmiana prędkości, co zwiększa wszechstronność pracy.

Funkcja 3rd Live umożliwia operatorowi jednoczesne otwieranie/zamykanie chwytaka i przechylanie lub spychanie osprzętu. Doskonała widoczność dzięki nowej wąskiej masce i rurze wydechowej. Opcjonalny dach Visioline poprawia widoczność ładunków na wysokości, a szczególnie przydatne na przykład podczas układania bel w stos. „Funkcja sprzęgła w hamulcu” ustawia przekładnię w położeniu neutralnym, gdy pedały hamulca są wciśnięte, co umożliwia obsługę hamulca i sprzęgła wyłącznie jedną nogą oraz sprawia, że obsługa ładowacza jest bezpieczniejsza, łatwiejsza i znacznie wygodniejsza.

Najważniejsze cechy ciągnika-ładowacza:

 • W pełni zintegrowany ładowacz MF FL jest teraz dostępny jako fabrycznie montowany aby zapewnić najwyższą wydajność
 • Opcjonalny joystick wielofunkcyjny umożliwia również zmianę kierunku i prędkości, zapewniając całkowitą kontrolę
 • Proporcjonalne sterowanie trzecim zaworem suwakowym umożliwia operatorom jednoczesne otwieranie/zamykanie chwytaka i przechylanie lub spychanie
 • Najwyższa widoczność dzięki inteligentnie wyprofilowanej konstrukcji maski i deski rozdzielczej
 • Nieograniczona zwrotność i dostępność procesów konserwacyjnych
 • Opcja dachu Visio z zabezpieczeniem przed spadającymi przedmiotami (FOPS)
 • Doskonała zwrotność, małe kąty skrętu, technologia Speedsteer
 • Nowa funkcja potrząsania łyżką w joysticku wielofunkcyjnym
 • Nowy system szybkozłączy zmniejszający straty ciśnienia przy dużych przepływach, przyspiesza ruch ładowarki i oszczędza paliwo
 • Hydrauliczne blokowanie osprzętu aktywowane za pomocą SIS
 • Nowa, standardowa automatyzacja prędkości silnika w menu SIS pozwala operatorom na zwiększenie prędkości silnika zgodnie z działaniem joysticka
 • Aby jeszcze bardziej poprawić wydajność ładowania, zastosowano szereg funkcji zwiększających wydajność i komfort, w tym wysokoprzepływową hydraulikę i funkcję sprzęgła w hamulcu, która po aktywacji odłącza również napęd
 • Nowy ładowacz serii MF E-Loader dostępny jest jako wyposażenie opcjonalne; zoptymalizuje wykorzystanie ładowarki i daje dostęp do wymiarów niezbędnych podczas procesów ładowania już z poziomu ekranu dotykowego Datatronic 5.

Dostępne modele

MODELMAKSYMALNA MOC W* (KM)SILNIKPRZEKŁADNIAMAKSYMALNY MOMENT W (NM)UDŹWIG W (KG) 
MF 7S.155155AGCO Power, 6,6 l, 6-cylindrowy, SCRDyna-6, Dyna-VT7509.600
MF 7S.165165AGCO Power, 6,6 l, 6-cylindrowy, SCRDyna-6, Dyna-VT8009.600
MF 7S.180180AGCO Power, 6,6 l, 6-cylindrowy, SCRDyna-6, Dyna-VT8609.600
MF 7S.190190AGCO Power, 6,6 l, 6-cylindrowy, SCRDyna-VT9259.600
* PRZY 1 500 OBR./MIN Z EPM