Dane dostępne zawsze i wszędzie

MF Connect to opracowane przez Massey Ferguson rozwiązanie do zarządzania flotą, które umożliwia zdalne i realizowane prawie w czasie rzeczywistym monitorowanie floty oraz podejmowanie decyzji. Dane maszyn można wykorzystywać do podejmowania świadomych decyzji operacyjnych w zakresie logistyki.

Usługa MF Connect jest teraz dostępna standardowo z 5-letnią subskrypcją we wszystkich kombajnach MF IDEAL i ciągnikach 6-cylindrowych.

Pobieraj dane maszyny i floty z dowolnej lokalizacji

MF Connect to centralne rozwiązanie telemetryczne ułatwiające zarządzanie całą flotą maszyn MF. MF Connect zbiera i analizuje dane maszyn,dzięki czemu rolnicy i usługodawcy mogą monitorować, analizować i optymalizować kondycję oraz wykorzystanie swoich maszyn, zwiększając sprawność roboczą i minimalizując czas przestojów. Transmisja danych przez sieć komórkową oznacza, że dane maszyn mogą być pobierane w czasie rzeczywistym z dowolnego miejsca i urządzenia — komputera stacjonarnego, tabletu lub smartfonu. Dzięki geolokalizacji możesz usprawnić zarządzanie logistyką, otrzymując powiadomienia na swoje urządzenie mobilne, gdy maszyny opuszczają lub docierają do wcześniej zdefiniowanych obszarów. Zostaniesz również poinformowany o wszelkich nietypowych czynnościach maszyny.

We współpracy z Sarną rozwiązanie MF Connect pomoże utrzymać maszyny w optymalnej kondycji roboczej. Zwiększy także ich czas sprawność, gwarantując, że są gotowe do pracy zawsze wtedy, gdy to potrzebne. Powiadomienia o serwisach i obsłudze codziennej informują na bieżąco o kondycji maszyny oraz pomagają zaplanować przeglądy poza okresami wzmożonej pracy.