To dla nas ogromne wyróżnienie! Wiele lat działalności i zebrane doświadczenia zaowocowały wyjątkowym wyróżnieniem na tle sieci serwisowej AGCO!

Otrzymaliśmy tytuł najlepszego serwisu marki Massey Ferguson w Polsce!

Nagroda i tytuł ogromnie nas cieszą. Zwłaszcza, że okres pandemii jest wyjątkowo  trudny dla całej gospodarki, wielu branż, w tym również rolniczej.
Nasza praca wymaga ogromnego hartu ducha, podejmowania wielu trudnych decyzji i niejednokrotnie zachowania zimnej krwi!

Tym bardziej nagroda ta sprawia, że odczuwamy ogromną dumę z naszej pracy. Jest ona przyznawana na podstawie licznych kryteriów ilościowych i jakościowych. Jest to nie tylko wyraz uznania Sarny jako partnera biznesowego, ale też potwierdzeniem spełnienia szeregu parametrów jakości obsługi i poziomu świadczonej obsługi serwisowej.

Takie osiągnięcia nie są możliwe bez zaangażowania ze strony pracowników, systematycznego dążenia do skutecznego osiągania wyznaczonych celów biznesowych naszej firmy oraz wzajemnego wsparcia w codziennej pracy.

Mamy też świadomość, że nasza praca nie miałaby sensu bez naszych Klientów. To dzięki Wam możemy planować nasz wspólny rozwój, aby jeszcze lepiej sprostać Państwa oczekiwaniom!
Serdecznie dziękujemy, jednocześnie zapraszając do skorzystania z naszych usług serwisowych. Zapraszamy Państwa do niewątpliwie jednego z najlepszych serwisów maszyn rolniczych w Polsce.