Sarna Agro — dealer maszyn rolniczych na Mazurach 

Sarna Agro to dealer maszyn rolniczych działający w samym sercu Mazur. Zajmujemy się obsługą małych, średnich i dużych gospodarstw. Jesteśmy oficjalnym partnerem producentów Bednar i Massey Ferguson. Pomagamy wdrażać nowoczesne rozwiązania dla rolników, które jednocześnie usprawniają pracę i podnoszą jej komfort. Poznaj nas. 

Sarna Agro — rodzinna tradycja i pasja do rolnictwa, która pozwala działać i się rozwijać 

Sarna Agro doskonale rozumie potrzeby rolników, ponieważ właściciele firmy sami prowadzą swoje gospodarstwo. Jeszcze w 2014 roku składało się ono z 300 ha ziemi. Od tego czasu rozrosło się o ponad drugie tyle i obecnie ma imponujący areał ponad 750 ha. 

Świadczy to przede wszystkim o tym, że dbamy o swoje gospodarstwo, a jednocześnie wciąż rozwijamy własny potencjał. Stawiamy na rozwiązania opłacalne, wydajne i pozwalające na obsługę dużej ilości ziemi uprawnej w jak najkrótszym czasie. Właśnie takie opcje Sarna Agro dostarcza również swoim partnerom. 

Serwis maszyn rolniczych w Sarna Agro 

W serwisie sprawdzamy stan sprzętu w ramach przygotowania go do pracy lub serwisu posezonowego. Działamy także w trakcie żniw, realizując prace naprawcze najszybciej, jak to możliwe, aby Twoje maszyny wróciły na pole i kontynuowały pracę. Diagnozujemy stan poszczególnych komponentów. Zajmujemy się konserwacją i wymianą lub regeneracją uszkodzonych/nadmiernie zużytych części. Sięgamy przy tym jedynie po elementy sprawdzone, wytrzymałe i dopasowane do konkretnych urządzeń. 

Sprzedaż maszyn rolniczych od sprawdzonych dostawców 

Sprzedajemy jedynie oryginalne urządzenia — pochodzące od sprawdzonych dostawców, niezawodne i wydajne. Podpowiadamy, co sprawdzi się w konkretnym gospodarstwie, a także jakie dodatkowe akcesoria dobrać, aby korzystać w pełni z możliwości konkretnego sprzętu. 

Wiemy, że polscy rolnicy stawiają na rozwój, dlatego dotrzymujemy im kroku w modernizacji gospodarstw. Stale zdobywamy nową wiedzę: uczestniczymy w targach, warsztatach i pokazach. Wszystko po to, aby w naszej ofercie znajdowało się to, co najlepsze na rynku i najbardziej przydatne w Twoim gospodarstwie. 

Co Sarna Agro oferuje rolnikom? 

Oferujemy sprzęt dla rolników, który jest: 

  • nowoczesny pod względem technologicznym — w ciągnikach i innych dostępnych maszynach są zastosowane technologie dopasowane do współczesnych potrzeb;
  • dopracowany — znamy budowę, zastosowanie i możliwości rozwiązań, które oferujemy. Dzięki temu wiemy, że są one tworzone z dbałością o każdy detal; 
  • niezawodny — maszyny rolnicze muszą być zawsze gotowe do działania i pracy na najwyższych obrotach. Dbamy o to, aby dostarczać jedynie urządzenia, które zawierają komponenty umożliwiające korzystanie z nich właśnie w takim trybie; 
  • wydajny — w każdym gospodarstwie tempo realizowania prac ma kluczowe znaczenie dla ogólnych osiągów. W związku z tym dbamy o to, aby oferowany sprzęt wspierał sprawną pracę w każdych warunkach. 

Do potrzeb każdego z naszych partnerów podchodzimy w indywidualny sposób. Rozmawiamy, analizujemy, porównujemy i doradzamy. Wszystko po to, aby pomóc dopasować konkretne rozwiązania do Twojego trybu pracy, a tym samym dostarczyć Ci maszyny, które podniosą komfort działania i zwiększą wydajność pracy całego gospodarstwa. 

Dlaczego warto skorzystać z oferty Sarna Agro w swoim gospodarstwie? 

Sarna Agro to: 

  • profesjonalne podejście do Twoich potrzeb — doświadczony zespół doradzi Ci, porówna dla Ciebie konkretne opcje i dokona ich wyceny; 
  • specjalistyczna wiedza — znamy się na maszynach rolniczych (ich budowie, funkcjach, parametrach), dlatego serwis i sprzedaż prowadzimy w oparciu o fachową wiedzę; 
  • rozbudowana oferta — znajdziesz u nas różnorodne rozwiązania dla rolników, co pozwoli Ci dopasować konkretną opcję do swoich potrzeb; 
  • indywidualne podejście do Twoich potrzeb — jeśli jesteś zainteresowany współpracą, odwiedzimy Twoje gospodarstwo i zorganizujemy w nim pokaz maszyn, abyś upewnił się, czy odpowiadają Twoim oczekiwaniom. 

Jesteśmy rolnikami i dbamy o dobro innych rolników. Działamy na przejrzystych warunkach i z myślą o modernizacji polskich gospodarstw, dlatego współpraca z nami się opłaca — dla komfortu Twojej pracy, wydajności i zwiększenia zysków.