Wysoka wydajność i oszczędność

Amazone

AMAZONE Grasshopper potrafi w jednym przejeździe roboczym kosić, wertykulować, zbierać, siekać i wałować.

Grasshopper przekonuje użytkownika swoimi niezwykłymi umiejętnościami cięcia i pojemnością zbierania. Nie ma tu znaczenia, czy trzeba skosić porost tygodniowy czy roczny, ponieważ Grasshopper znakomicie spełnia wszelkie wymagania pielęgnacyjne i zawsze zbiera skoszony materiał ze stałą efektywnością.

Wszechstronność Grasshoppers czyni z niej doskonałego partnera do całorocznej pracy. Wiosną można podczas jednego przejazdu kosić i wertykulować boiska sportowe i pola golfowe. Latem intensywnie pielęgnuje się wszelkiego rodzaju tereny zielone. Jesienią zbiera się liście niezleżnie od tego, jak gruba jest ich warstwa. Niezawodność i jakość pracy Grasshopper czyni z niej prawdziwego partnera dla profesjonalistów.

Opinie i praktycznej pracy Grasshopper Opinie o praktycznej pracy Grasshopper. Na przykład w klubie sportowym Teutonia Stapelmoor e.V. w Weener-Stapelmoor koło Papenburga. W roku 2008 klub zainwestował już w trzecią kosiarkę Grasshopper do pielęgnacji swoich terenów zielonych. Pełne sprawozdanie znajdą Państwo na stronach internetowych Stadionwelt (proszę kliknąć tu lewym klawiszem myszy).

Dobre doświadczenia z Grasshopper mają również Hilga i Karl-Hermann Höfkens (gospodarstwo, Mettmann) przy pielęgnacji pastwisk w swoim gospodarstwie z hodowlą koni. Pełne sprawozdanie można tu załadować jako plik pdf i wyciąg z czasopisma Pferdemarkt (proszę kliknąć tu lewym klawiszem myszy).